Kontakt oss

Generelle henvendelser kan rettes til vestfoldogtelemark@mdg.no eller regionkontakt Ingrid R. Fjellberg

 

 

Mariken Kjøhl-Røsand

Mariken Kjøhl-Røsand
Styreleder

E-post: mariken@mdg.no
Telefon: 971 47 245

Harald Moskvil

Harald Moskvil
Gruppeleder på fylkestinget
Landbrukspolitisk talsperson

E-post: harald@mdg.no
Telefon: 909 45 800

Ingrid Randisdatter Fjellberg

Ingrid Randisdatter Fjellberg
Regionkontakt

E-post: ingrid@mdg.no
Telefon: 477 17 691

LOKALLAG

Bamble Bernt Inge Møller Bi@moller.net bamble@mdg.no
Færder Tor G. Birkeland tor@hvasserlam.no faerder@mdg.no
Holmestrand Heidi Skreen heidi.skreen@gmail.com holmestrand@mdg.no
Horten Kristen Moss krist.nmoss@gmail.com horten@mdg.no
Kragerø Per-Erik Schulze pes@naturvernforbundet.no kragero@mdg.no
Larvik Ruben Solvang post@rubensolvang.no larvik@mdg.no
Midt-Telemark Helle Friis Knutzen Helle.F.Knutzen@usn.no midt-telemark@mdg.no
Nome Stian Refsdal stianrefsdal@gmail.com nome@mdg.no
Notodden notodden@mdg.no
Porsgrunn Sabine Gehring sabine.gehring@mdg.no porsgrunn@mdg.no
Sandefjord Silje Larsen siljelarsenno@gmail.com sandefjord@mdg.no
Skien Gunnstein Lye glye@pm.me skien@mdg.no
Tønsberg Ellen Sjong sjongellen@gmail.com tonsberg@mdg.no
Vest-Telemark Benedikte Nes benedikte.nes@mdg.no vest-telemark@mdg.no